Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zostań Patronką podcastu Od samotności do miłości

Zostań Patronką podcastu Od samotności do miłości

Kochana!

Właśnie założyłam konto na Patronite https://patronite.pl/Kierunek-Malzenstwo!

I chcę Cię zaprosić do zostania moją Patronką, która razem ze mną podejmuje misję uczynienia świata mniej samotnym miejscem.

Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie dla utrzymania podcastu Od samotności do miłości przez kolejne miesiące, a także umożliwi mi tworzenie jeszcze lepszych treści. 

Marzą mi się dłuższe wywiady w wersji wideo, abyśmy mogły bardziej zagłębiać się w tematy związane z budowaniem relacji miłosnych. 🎬

Chciałabym, żebyś razem ze mną:

– spotkała się z ekspertami, ponieważ wierzę w wartość sięgania po wiedzę i doświadczenie innych osób, 

– poznawała ludzi, którzy przeszli swoją drogę od samotności do miłości, ponieważ z takich przykładów można wiele się nauczyć. ❤️

Moje cele na przyszłość to:

  1. kontynuowanie odkrywania dla Ciebie świata relacji damsko-męskich, 
  2. odpowiadanie na Twoje pytania 
  3. i tworzenie miejsca, które sprawi, że ten świat stanie się mniej samotnym miejscem.

Chcę rozwijać mój kanał, a Twoje wsparcie będzie nieocenione nie tylko przy jego utrzymaniu, ale także umożliwi mi realizację tych planów.

Kochana, nagrywanie odcinków to nie tylko moje zaangażowanie czasowe, ale także koszty działań, które deleguję, (m.in. montaż, tworzenie grafiki, publikację odcinków na odpowiednich platformach oraz inne niezbędne, drobne działania).

Chcesz wesprzeć moją działalności? 

Wejdź na Patronite https://patronite.pl/Kierunek-Malzenstwo

Znajdziesz tam różne poziomy wsparcia, z których możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim możliwościom. Każde wsparcie jest niezmiernie cenne i doceniam je z całego serca. ❤️❤️❤️

Dziękuję za to, że jesteś częścią mojej społeczności i że możemy razem tworzyć coś wyjątkowego. Bez Twoich komentarzy, sugestii i wsparcia nie mogłabym tego robić. 

Odbierz e-book "Jak trafić na odpowiedniego mężczyznę"