Przejdź do treści
Pytanie od jednej z Was: Mam ponad 30 lat, pochodzę z rodziny z problemami. Długo miałam nieodciętą pępowinę z mamą, trudną relację z tatą. Ale jestem po terapii, dużo pracowałam nad sobą. Niestety cierpię na nerwicę lękową. Cały czas próbuję przekraczać siebie, biorę leki. Widzę postępy. Ale nie wiem, czy mogę próbować wejść w relację z mężczyzną, dopóki sobie nie poradzę z moją nerwicą? Może nie powinnam obciążać go swoim "bagażem"? A z drugiej strony nie wiem, czy kiedykolwiek całkowicie pozbędę się nerwicy. Moja odpowiedź za chwilę.
Strona główna » Blog » Czy musisz być doskonała, aby wejść w relacje?

Czy musisz być doskonała, aby wejść w relacje?

Pytanie od jednej z Was: Mam ponad 30 lat, pochodzę z rodziny z problemami. Długo miałam nieodciętą pępowinę z mamą, trudną relację z tatą. Ale jestem po terapii, dużo pracowałam nad sobą. Niestety cierpię na nerwicę lękową. Cały czas próbuję przekraczać siebie, biorę leki. Widzę postępy. Ale nie wiem, czy mogę próbować wejść w relację z mężczyzną, dopóki sobie nie poradzę z moją nerwicą? Może nie powinnam obciążać go swoim „bagażem”? A z drugiej strony nie wiem, czy kiedykolwiek całkowicie pozbędę się nerwicy. Moja odpowiedź za chwilę.

Podcastu możesz również posłuchać na:

Jeżeli spodobał Ci się ten odcinek podcastu lub jakoś Ci pomógł, podziel się nim z innymi singielkami, które szukają swojej drugiej połówki.

A może masz do mnie jakieś pytanie lub potrzebujesz rady? Napisz w komentarzu, chętnie odpiszę. Jestem tu, żeby Ci pomóc i dzielić się swoim doświadczeniem.

Odbierz e-book "Jak trafić na odpowiedniego mężczyznę"