Przejdź do treści
Kilka razy pod innymi odcinkami podcastu pojawiły się komentarze w stylu: jak ktoś mi się nie podoba, to nie chcę się zmuszać lub nie chcę działać wbrew sobie. Dziewczyny tak reagowały, gdy pisałam, żeby wychodzić ze swoich schematów i dawać szansę mężczyznom, którzy w pierwszym kontakcie nie powalają. Jeżeli Ty też boisz się, że namawiam Cię do związania się z kimś, kto jest dla Ciebie nieatrakcyjny, to koniecznie słuchaj dalej.🎧 Słuchaj podcastu Od samotności do miłości
Strona główna » Blog » Czy otwieranie się na mężczyzn niepasujących do Twojego schematu oznacza wybór osób, które są dla Ciebie nieatrakcyjne?

Czy otwieranie się na mężczyzn niepasujących do Twojego schematu oznacza wybór osób, które są dla Ciebie nieatrakcyjne?

Kilka razy pod innymi odcinkami podcastu pojawiły się komentarze w stylu: jak ktoś mi się nie podoba, to nie chcę się zmuszać lub nie chcę działać wbrew sobie. Dziewczyny tak reagowały, gdy pisałam, żeby wychodzić ze swoich schematów i dawać szansę mężczyznom, którzy w pierwszym kontakcie nie powalają. Jeżeli Ty też boisz się, że namawiam Cię do związania się z kimś, kto jest dla Ciebie nieatrakcyjny, to koniecznie słuchaj dalej.🎧 Słuchaj podcastu Od samotności do miłości.

Podcastu możesz również posłuchać na:

Jeżeli spodobał Ci się ten odcinek podcastu lub jakoś Ci pomógł, podziel się nim z innymi singielkami, które szukają swojej drugiej połówki.

A może masz do mnie jakieś pytanie lub potrzebujesz rady? Napisz w komentarzu, chętnie odpiszę. Jestem tu, żeby Ci pomóc i dzielić się swoim doświadczeniem.

Odbierz e-book "Jak trafić na odpowiedniego mężczyznę"