Przejdź do treści
śłub szukam chłopaka
Strona główna » Blog » Nowy rok – a gdyby tak tym razem zacząć go inaczej?

Nowy rok – a gdyby tak tym razem zacząć go inaczej?

Zachęcam Cię: znajdź chwilę, żeby zadać sobie to jedno, bardzo ważne pytanie.

Już jutro sylwester. Przyznam Ci się, że nie znosiłam tego dnia. Lubię świętować urodziny czy imieniny, ale cieszenie się, że zmienia się data i wskakujemy w kolejny rok, zupełnie nie było w moim stylu. 

Chodziłam jednak na imprezy, bo w mojej głowie tkwiła myśl, że spędzanie sylwestra w samotności byłoby porażką. Znasz pewnie te wszystkie pytania, które kłębią się w głowie, a które można sprowadzić do jednego: Czy coś ze mną jest nie tak? (a jeśli nie znasz, zerknij na ten artykuł). 

Dlatego dziś chcę Ci zaproponować inny sposób na powitanie nowego roku. I nie, nie odradzam Ci pójścia na imprezę. Idź, ale znajdź też chwilę na marzenia i refleksję. 

Gotowa? 

Zrób sobie dobrą herbatę lub kawę. Usiądź wygodnie. I zacznij marzyć. Jaki ten nadchodzący 2022 rok mógłby być? Skoro czytasz mojego bloga, to zakładam, że jednym z marzeń mogłoby być spotkanie mężczyzny, z którym w końcu Ci się ułoży. 

Wyobraź sobie, jakby to mogłoby być. Uciesz się tą wizją i sobą w tej wizji. Pomyśl, jaka jesteś Ty, jak się zachowujesz, co czujesz. 

Chcę pomóc zrealizować Ci to marzenie. 

Pragnę, by ten świat stawał się coraz mniej samotnym miejscem. 

Dlatego mam dla Ciebie prezent – 20% zniżki na kurs 9 kroków w kierunku małżeństwa. 

Wystarczy, że podasz swój e-mail, a ja wyślę Ci kod rabatowy. 

Promocja trwa do 12 stycznia!

Do końca promocji pozostało:

00 Dni
00 Godzin
00 Minut
00 Sekund
Wystąpił jakiś błąd. Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość. Kliknij w niej link aby potwierdzić swój adres e-mail.

Podając swój adres e-mail zapisujesz się na newsletter KierunekMałżeństwo. Możesz wypisać się w dowolnym momencie. Po więcej informacji zajrzyj do Polityki prywatności

PS

Podając swój adres e-mail na tej stronie, dostaniesz kod rabatowy. Możesz też przejść na stronę główną i zapisać się na newsletter, aby otrzymać darmowy e-book Jak trafić na odpowiedniego mężczyznę. Kod rabatowy i e-book to dwa różne formularze do wypełnienia!

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst lub jakoś Ci pomógł, podziel się nim z innymi singielkami, które szukają swojej drugiej połówki.
A może masz do mnie jakieś pytanie lub potrzebujesz rady? Napisz w komentarzu, chętnie odpiszę. Jestem tu, żeby Ci pomóc i dzielić się swoim doświadczeniem.

Odbierz e-book "Jak trafić na odpowiedniego mężczyznę"